.

- Firma Profili -

.

Firmamız; Konya'da araç multimedya sistemlerinin montajı alanında faaliyet göstermektedir.


ondaj edilebilir her marka ve model araca, geri görüş kamera sistemleri montajı, balosuz ve kablolu apple carplay multimedya sistemleri, oem multimedya sistemleri montajı, android multimedya sistemleri montajı ile diğer multimedya sistemlerin montajını yapıyoruz.


Aracınızın multimedya sistemlerine uyumlu olup olmadığı ve montaj fiyatları konusunda firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.


Araç multimedya sistemlerini genel olarak;


Audi, Bmw, Chery, Chevrolet, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Fiat, Ford, Geely, Honda, Hyundai, Isuzu, Kia, Lada, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Proton, Renault, Saab, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen ve Volvo marka araçlara montaj yapıyoruz. Multimedya sistemleri montajından sonra, aracınızın havası değişecek. Şimdiye kadar montaj yaptırmadığınıza pişman olacaksınız.


Geçen zaman içinde pek çok araca multimedya sistemlerinin montajını gerçekleştirdik. Gelecekte de bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.


Konya araç multimedya geri görüş kamerası, araç içi multimedya, araç carplay, otomobil carplay, araç içi ekran montajı, geri görüş kamera montajı, araç multimedya sistemleri, oto multimedya fiyatları, araba tablet fiyatları, araç içi multimedya ve görüntü sistemleri, araç içi multimedya ve görüntü sistemleri, arabaya ekran taktırmak, android araç multimedya uygulamaları, araç multimedya android, araca kamera takılması, otomobil geri görüş kamerası takılması, otomobil multimedya, otomobil içi ekran montajı